اخبار

تقویت همکاری ایثارگران با بنیاد ضروری است

به گزارش تا شهدا؛ جلسه شورای هماهنگی معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در منزل حاج حبیب حاج‌میری، پدر ۲ شهید مصطفی و محسن حاج‌میری از اعضای این شورا برگزار شد.
در این جلسه، محمدرضا علی‌اکبربیک، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، با اشاره به اینکه معتمدین معین بازوان قدرتمند بنیاد در ارائه خدمات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر هستند، گفت: ما هر چقدر در تقویت آنها همت کنیم در تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌های اجرایی بنیاد موفق‌تر خواهیم بود.
وی شناسایی، جذب و پرورش استعدادهای جامعه ایثارگران را مهمترین وظیفه ذاتی شورای هماهنگی معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برشمرد و گفت: در تحقق این موضوع بایستی اعضای شورا همت بیشتری کنند.
این مسئول افزود: کارکنان بنیاد با هماهنگی معتمدین معین باید بر تکمیل اطلاعات نخبگان و فرهیختگان شاهد و ایثارگر در بانک اطلاعاتی همت کنند تا با شناسایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آنها در تشکل‌های مختلف ایثارگران، بتوانیم به تحقق اهداف این نهاد دست یابیم.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: باید ایجاد و افزایش انگیزه بین جامعه ایثارگران و تقویت همکاری آنها با بنیاد جدی گرفته شود تا شاهد انسجام و یکپارچگی بیشتر در تصمیمات این نهاد باشیم.
این مسئول افزود: اگر مسئولین و کارکنان بنیاد به ایثارگران و معتمدین معین اعتماد کنند می‌توانیم به نتایج موثر و مفیدی در رسیدن بنیاد به اهداف عالیه و سیاست‌گذاری برسیم.
در این جلسه عضویت ۱۲ معتمد معین در بنیاد شهرستان قزوین مورد بررسی قرار گرفت که با اکثریت آرای اعضای شورای هماهنگی معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، با عضویت آنها موافقت شد.
در حال حاضر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ۲۱۸ معتمد معین با هدف ارائه خدمات‌رسانی مناسب به خانواده‌های شاهد و ایثارگر دارد.
گفتنی است: جلسه شورای هماهنگی معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور ۵ ایثارگر معتمد معین و ۶ کارمند بنیاد از جمله معاون تعاون، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا