تقدیر و تشكر عطایی از حضور اهالی کاراته در مراسم تشییع پیکر شهدا

تا شهدا – عطایی که خود از ساعات اولیه شروع مراسم به همراه مسئولین فدراسیون و اداره ورزش و جوانان تهران در این مراسم معنوی حضور داشت، گفت: جامعه کاراته بار دیگر و در میدانی بزرگتر و والاتر از میدان مبارزه و مسابقه حضور پیدا کردند و پیروز و سربلند بیرون آمدند. 
رئیس هیئت کاراته استان تهران گفت: حضور سمندر رئيس فدراسیون کاراته، که خود از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهدا هستند و همچنین آشوری دبیر فدراسیون به همراه قهرمانان آسیایی و جهانی، داوران، مربیان و کاراته کاها در این مراسم ستودنی بود.
وی در ادامه افزود: در روزی که میدان بهارستان و خیابانهای منتهی به آن مملو از جمعیت بود، خانواده کاراته همگام با سایر اقشار جامعه با حضور گسترده و پرخروش خود عشق و ارادت و دلبستگي شان به شهدا، نظام و ولايت را بار دیگر نشان دادند. بی شک تمامی ما می دانیم امنیت و آرامش این روزهایمان را مرهون از خود گذشتگی و رشادت رزمندگان غیور هشت سال دفاع مقدس هستیم، مردم فهیم و قدرشناس شهر تهران در این روز با استقبال بی نظیر خود از کاوران ۲۷۰ شهید جان برکف باعث شگفتی همگان و ثبت این روز در تاریخ کشور عزیزمان شدند و ثابت کردند قدردان شهدا هستند.
عطایی در پایان گفت: بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کاراته و خدمتگزار کاراته پایتخت بر خود وظیفه می دانم صميمانه از حضور حماسي تمامی قهرمانان، ورزشکاران، پیشکسوتان، مربیان و داوران که به دعوت رئیس فدراسیون لبیک گفته و دوشادوش سایر اقشار جامعه در این روز تاریخی حضوری پرشور داشتند و باعث خلق صحنه‌های زیبای عشق به شهدا و امام و انقلاب گردیدند، تقدير و تشکر نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا