تقدیر از خانواده‌های شهدای کارمند در کوهدشت

تا شهدا: عصر امروز در چهارمین روز از هفته دولت که روز کارمند نامیده شده است از خانواده ۱۱ شهید کارمند شهرستان کوهدشت تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور کرم محمدی فرماندار کوهدشت، حجت‌الاسلام پاکدامن مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کوهدشت و مدیران برخی از ادارات و نهادها در تالار فرهنگسرای امید کوهدشت برگزار شد، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کوهدشت به نقش شهدا در حفاظت از انقلاب اسلامی و نظام اسلامی پرداخت و گفت: شهدا و خانواده آنها سرمایه اصلی انقلاب اسلامی هستند و بزرگداشت شهید و تجلیل از مقام آنان رمز ماندگاری انقلاب و پویایی فرهنگ، ایثار و شهادت در جامعه هستند.
حجت‌الاسلام پاکدامن، شهدا راعزیزترین انسان‌هایی خواند که جان و هستی خود را فدای  انقلاب اسلامی کردند.
در ادامه فرماندار کوهدشت شهدا را چشم و چراغ جامعه اسلامی خواند و آرامش و امنیت کنونی در ایران با وجود تهدید و ناامنی در خاورمیانه و کشورهای نزدیک به ایران را حاصل خون شهدا دانست و متذکر شد: همه ما مدیون شهدا که بهترین گل‌های بوستان انقلاب اسلامی بودند بوده و هستیم.
کرم محمدی، خانواده شهدا را صاحبان اصلی انقلاب خواند و افزود: امروز به برکت شهدا، جانبازان و ایثارگران کشور در مسیر توسعه وآبادانی قرار گرفته است و در سایه امنیتی که شهدا به ما هدیه دادند، ایران امن‌ترین کشور در منطقه خاورمیانه است.
در پایان این مراسم از خانواده ۱۱ شهید کارمند شهرستان کوهدشت تجلیل شد. 
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا