تشییع پیکر ۴ شهید مدافع حرم در شهرری

تا شهدا: صبح امروز پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم حضرت زینب سلام‌الله علیها با حضور پر شور عاشقان راه ایثار و شهادت در شهرری آغاز شد.
 
این شهدا که متعلق به تیپ فاطمیون هستند از میدان شهید بروجردی (دولت‌آباد)، ابتدای خیابان شهادت در حال تشییع است.
 
مردم مومن، ولایی، خداجو و شهید پرور ایران اسلامی با حضور پرشور خود در این مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بار دیگر به جهانیان اثبات می‌کنند ملت ایران همواره پای ارزش‌ها و آرمان‌های خود ایستاده‌اند و فرهنگ ایثار و شهادت تا آخرین قطره خون خود در وجودشان است.
 
به گزارش فارس، شهید سلمان قلندری، شهید مهدی احمدی، شهید عبدالله دیداری و شهید اسماعیل حسینی شهدای مدافع حرمی هستند که امروز بر روی دوش عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع می‌شوند.
 
مردم بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کرده و با ذکر صلوات و نام ائمه اطهار علیهم‌السلام تا منزل ابدیشان بدرقه می‌شوند.
 
گفتنی است، محله شهادت شهرستان ری توفیق تقدیم بیش از ۱۵۰ شهید در دوران دفاع مقدس و تشییع پیکر بیش از ۲۵۰ شهید والامقام را در عرصه‌های مختلف انقلاب دارد، با حضور مردم مومن و انقلابی ورامین برگزار شد و وارثان قیام ۱۵ خرداد بار دیگر حماسه آفریدند.
 
مراسم وداع و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم با حضور جمع کثیری از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی شهرری برگزار می‌شود.
* فرهنگ نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا