تشییع شهید علوی در قزوین

به گزارش تا شهدا؛ دقایقی قبل با حضور مردم ولایتمدار استان قزوین پیکر مطهر شهید سلطانعلی علوی بر روی دستان امت شهید پرور تشییع و برای وداع با وی به حسینیه حضرت رقیه پیر یوسفیان منتقل شد.
در این مراسم که حجت‌الاسلام طهماسبی امام جمعه الوند،‌ علیرضا حیدری فرمانده سپاه البرز، فرج‌الله فصیحی رامندی رئیس شورای شهر قزوین و همچنین دیگر مردم و مسئولین حضور داشتند پیکر شهید علوی با شکوه هر چه تمام و حضور چند هزار نفری مردم تشییع شد.
حجت‌الاسلام علی طهماسبی امام جمعه مردم قزوین در حاشیه تشییع پیکر این شهید  اظهار داشت: حضور شهدا پس از سال‌ها موجب رونق فضای معنوی در شهرها شده و امروز همه مردم و مسئولان وظیفه دارند تا ادامه دهنده راه شهدا باشند.
وی افزود: شهدای راه حق و حقیقت و به خصوص شهدای جنگ تحمیلی ستارگان فروزان آسمان انقلاب اسلامی ایران هستند که هر کدام می‌توانند الگویی مناسب برای نسل جوان باشند.
علیرضا حیدری فرمانده سپاه البرز نیز در این مراسم ضمن تقدیر از شکوه حضور مردم در مراسم وداع با شهید علوی و بر ادامه دادن راه شهدا تاکید کرد.
به گزارش فارس، شهید سلطانعلی علوی از پاسداران شهیدی است که در عملیات خیبر سال ۶۲ به شهادت رسیده و پیکر مطهرش پس از ۳۲ سال با تشخیص DNA تعیین هویت و به زادگاهش بازگشت.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا