اخبار

تشیع شهدا در جامعه موجب شور و شعور انقلابی می شود

تا شهدا: سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان(۳ آذر) در کنگره شهدای زن استان اصفهان به نقش شهدا اشاره کرد و اظهارداشت: افتخار و عزتت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است که این شهدا برکتی برای نظام هستند.
 
وی افزود: تشیع شهدا در جامعه موجب شور و شعور انقلابی می شود که تمامی شور و شعور انقلابی ملت ایران به برکت خون شهدا است که این شور و شعور انقلابی موجب بصیرت افزایی در بین مردم شده است که ایستادگی در برابر دشمنان نمونه ای از این ایستادگی است.
 
سلیمانی ادامه داد: ملت ایران خود را در برابر خون شهدا مدیون می دانند و هیچ گاه به فکر سازش با دولت های استکباری نیستند و اجازه دخالت آن ها را در کشور نمی دهند.
 
وی در بخشی از سخنان خود به نقش زنان در جامعه اشاره کرد و گفت: نقش زنان در دوران انقلاب اسلامی و عرصه های مختلف نقشی بی بدیل بوده و امروز نیز در این مسیر با الگوگیری از زنان بزرگ جامعه اسلامی راه زندگی را پیش می برند.
 
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان بیان داشت: برگزاری یادواره و کنگره شهدای زن بستری برای معرفی الگوهای مختلف برای زنان جامعه است که این ابتکار، حرکتی مناسب و ارزشمند است.
* شبستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا