اخبار

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین اقدامات است

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری اظهار کرد: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ه) مبنی بر تأسیس بنیاد در سال ۱۳۵۸ نمایشگاهی از آثار دانشجویان دختر دانشکده فنی دختران دکتر شریعتی برگزار شد.
وی بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این بزرگ‌مردان تاریخ انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که در راستای نیل به اهداف و آرمان‌های شهدا، در فصول و روزهای مختلف سال از سوی اقشار مختلف مردم و ادارات گوناگون اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه با همکاری رئیس و ستاد شاهد دانشکده فنی دختران دکتر شریعتی به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشکده در خاورمیانه، به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام میهن اسلامی، یک دوره مسابقه به نام ایثار و شهادت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان این مرکز دانشگاهی برگزار کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران  تأکید کرد: در این مسابقه که به مدت سه روز از ۱۵ تا ۱۷ اسفند ماه سال جاری در نگارخانه دانشکده برپا شد، آثار راه‌یافته به مسابقه در بخش‌های نقاشی، عکاسی، آثار حجمی، وبلاگ‌نویسی، گرافیک و طراحی پوستر، شعر و دل‌نوشته و اثر ادبی برگرفته از وصیت‌نامه شهدا در کارگاه آموزشی در بین دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشکده مورد ارزیابی و رقابت قرار گرفت و پس از داوری به آثار برتر امروز دوشنبه ۱۷ اسفندماه جوایزی اهدا شد.
وی خاطرنشان کرد: این دانشکده به عنوان بزرگ‌ترین دانشکده فنی دختران در خاورمیانه شناخته شده و در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ دانشجوی دختر در رشته‌های فنی، هنر، طراحی لباس و پارچه، تربیت بدنی، علوم اداری، علوم پایه، معماری در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا