ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین وظایف بنیاد است

تا شهدا؛ رجبعلی راهی با سرهنگ گرامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار انتصاب سرهنگ گرامی به عنوان مدیر کل جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان را تبریک گفت و تاکید کرد: سرهنگ گرامی یکی از مدیران موفق و دارای قدرت تصمیم گیری بالاست و تاکنون در عرصه های مختلف، خدمات شایسته ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران داشته است.
راهی در ادامه افزود: با انتصاب شایسته این مقام ارزشی به عنوان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس فارس امید است بیش از گذشته شاهد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و استان پهناور فارس باشیم.
مدیرکل بنیاد با بیان این که رسالت فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت یکی از مهمترین وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است تصریح کرد: بنیاد فارس از همه ظرفیت های موجود برای دستیابی به این امر کمک گرفته و با تمام توان در این زمینه تلاش می کند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس نیز در این دیدار با بیان این که ترویج فرهنگ شهید و شهادت و حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در جامعه یکی از وظایف این اداره کل است افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز در زمینه جمع آوری اسناد انقلاب و دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همچون یک گنجینه گران بهاست و امیدواریم با تعامل و همکاری این دو اداره کل در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گامهای موثری برداشته شود.
گرامی با اشاره به اینکه ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در زمینه جذب جوانان و نوجوانان و ترویج فرهنگ ناب عاشورایی و دفاع مقدس به این قشر از جامعه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، اظهار داشت: ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان فارس تا کنون ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و این مرکز ان شاءالله سوم خرداد ماه سال ۹۶ به بهره برداری می رسد.
سیدعلی محمدی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان و مسئولان بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در زمینه اجرای برنامه های مشترک فراوان با بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: امیدواریم با مدیریت مدیری فرهیخته چون سرهنگ گرامی بتوانیم بیشتر از گذشته در زمینه اجرای برنامه های مشترک این دو اداره کل و ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گام برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا