اخبار

ترویج فرهنگ ایثار، بهترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی است

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری شامگاه یک شنبه دوم اسفند ماه ۹۴ در دیدار  با خانواده شهید محمدحسین تقوی راد، غلامرضا دامغانی نژاد و حسن آقا مراد  با تقدیر از رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، گفت: یکی از وظایف مهم مسئولان و مردم در این برهه زمانی حفظ اهداف والای شهدا و ادامه دادن راه آنها است.
وی با اشاره به اینکه مسئولان و اقشار مختلف مردم باید قدر شهدا و جایگاه خانواده آنها را بشناسند، عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در جنگ تحمیلی تا کنون دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان یکی از افتخارات مسئولان بوده و خواهد بود. شهدا با عشق و معرفت درونی در تمامی صحنه های انقلاب حضور پیدا کردند و در راه خدا به شهادت رسیدند و اکنون ناظر بر اعمال ما هستند.
نصیری  با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بهترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است، افزود: بدون شک ترویج ارزش های معنوی و اخلاقی شهدا تاثیر بسزایی در اخلاق و منش جوانان دارد.
مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران بر رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا‌ تاکید کرد و ادامه داد: رسیدگی و سرکشی از خانواده شهدا سعادت و افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.
وی با بیان اینکه رسیدگی، خدمت‌رسانی و سپاسگزاری از خانواده شهدا وظیفه‌ای همگانی است، بیان کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است چراکه این خانواده‌ها بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و دیدار با آنها ادای دین به ارزش های انقلاب محسوب می‌شود.
نصیری با اشاره به اینکه اخلاص، ایمان و ولایت‌مداری شهدا در حفظ خاک میهن اسلامی وصف‌ناپذیر است، افزود: تکریم شهدا و خانواده‌های آنان باید سرلوحه نسل امروز در همه عرصه‌های زندگی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا