ترویج افکار شهدا می‌تواند اهداف آنان را در جامعه زنده کند

تا شهدا:حمیدرضا ایراندوست صبح امروز در حاشیه دیدار از خانواده شهید حسین احمدی در روستای دیکین الموت با اشاره به مقام والای شهدا اظهار کرد: زنده نگه‌ داشتن یاد و راه شهدا از وظایف تمام مردم است.
وی با بیان اینکه باید با عمل خود راه شهدا را زنده نگه داریم که دیدار از خانواده‌های شهدا از جمله این کار‌هاست، افزود: شهدا به ما آموختند که هرگز از اصول خودمان عقب‌نشینی نکنیم و برای دفاع از حریم ولایت و ارزش‌ها در صحنه باشیم.
فرمانده سپاه امام محمدباقر (ع) الموت یادآور شد: شهدا با بصیرت عاشورایی و با تبعیت از بنیانگذار جمهوری اسلامی در عرصه‌های دفاع مقدس پا نهادند و با این الگو توانستند، سعادت، عظمت، عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آورند.
ایراندوست با اشاره به اینکه وظیفه ما حفظ دستاوردهای نظام و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است، بیان کرد: باید یاد و نام شهدا برای همیشه در جامعه زنده نگه داشته شود و امینت موجود در کشور مرهون شهدایی است که با نثار جان خود اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.
این مسئول مطرح کرد: تجدید میثاق با شهدا، آرمان‌های آنان و توسعه و ترویج افکار در جامعه به ویژه میان جوانان می‌تواند اهداف شهدا را در جامعه زنده کند.
گفتنی است؛ در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود و تکریم از خانواده شهید اهداء شد.
* فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا