اخبار

تربت پاک شهدا تا قیامت دارالشفا است

به گزارش تا شهدا؛ سیدمصطفی کشفی دراین دیدار باتجلیل ازصبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را درزمانی که کشور به آنها نیاز داشت درراه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان درنزد خدای متعال خواهد داشت.
رئیس بنیاد ساوه ازدوران دفاع مقدس به عنوان روزگاری پربها یادکرد و اظهار داشت: مردم ما هشت سال با اقتدار و سربلندی مقابل تهاجم دشمنان بامقاومت و ایستادگی به پیروزی رسید و براساس وظایف به حفظ ارزش نظام جمهوری اسلامی پرداخت و اینک همه کشور قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی با تاکید براینکه همه چیز کشورمان برای دفاع درراه خدا بوده است، ابراز داشت: فضلیت و آگاهی‌بخشی از ارزش‌های اسلامی سبب ایستادگی و مقابله با ۵۱ کشور بوده است.
وی شرایط امروزی و حاکمیت نظام دینی را مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی شهدای انقلاب اسلامی دانست و افزود: شهدا با توکل به خدا و اقتدا به امام خود طاغوت زمان راسرنگون و زمینه حکومت دینی را فراهم کردند و نظامی رابنا نهادند که درشرایط موجود الگوی بسیاری از آزادگان دنیا است و نیز نمونه‌ای برای انقلاب درکشورهای اسلامی به  شمارمی‌رود.
این مقام مسئول درپایان افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.
خانوادههاي معظم شهدا نيز دراين ديدارها باتأكيد بر پيروي از ولايت فقيه و ادامه راه شهدا از سوي همه خدمتگزاران به انقلاب اسلامي توفيقات روزافزون ملت ايران را از خداوند متعال خواستار شدند.
گفتنی  است این دیدار روز چهارشنبه ۳۰ دیماه ۹۴ دربیت منور شهیدان امیر بهمنی ومهدی کریمی انجام شد.
شهید امیر بهمنی سال ۶۱ درعملیات والفجرمقدماتی درمنطقه فکه و شهید مهدی کریمی سال ۷۷ درمنطقه قلعه سفید قصرشیرین دراثر انفجار مواد منفجره به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا