اخبار

تداوم راه شهدا در حفظ انقلاب اسلامی نمونه بارز ولایتمداری است

به گزارش تا شهدا؛ رئیس ستاد دهه فجر چهارمحال و بختیاری امروز (۱۷ دی) با تسلیت شهادت ناجوانمردانه شیخ نمر و جمعی از شیعیان عربستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: باید از امکانات و تجارب سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی تبلیغی در جهت ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی بهره برد.
 
وی ادامه داد: به همین منظور ۲۷ کمیته در ستاد دهه فجر استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شده است.
 
گرجی توجه دادن نسل جوان نسبت به ماهیت و اهداف انقلاب اسلامی را از سیاست‌های این ستاد برشمرد و تصریح کرد: برنامه‌های دهه‌ مبارک فجر باید درجهت تقویت و تحکیم همبستگی و وحدت ملی اجراء شود.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ستاد دهه فجر را مردمی‌ترین ستاد دانست و تأکید کرد: سومین دوره طرح تبیین اهداف، دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی با دعوت از یک سخنران برجسته کشوری در مساجد و مکان‌های پیش‌بینی شده در سطح استان برگزار می‌شود.
 
گرجی ادامه داد: شعار محوری و اساسی دهه فجر امسال «تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت» است که علاوه بر این برای هر روز همچون سنوات گذشته یک عنوان مرتبط با دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی اعلام شده است که امیدواریم برگزار کنندگان برنامه‌ها به عنوان روز دقت کنند.
 
رئیس ستاد دهه فجر استان در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر نقش مؤثر اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به همین منظور امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای این قشر عزیز پیش‌بینی شده است.
 
گرجی تداوم راه پر عزت شهدای گرانقدر در حفظ انقلاب اسلامی را نمونه بارزی از ولایتمداری دانست و خاطرنشان کرد: اقلام تبلیغی ویژه‌ای برای دهه فجر انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است که امیدواریم با نوآوری و استفاده از ایده‌های جذاب بتوانیم حلاوت و شیرینی این دهه را دوچندان کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا