اخبار

تحقق مطالبات ایثارگران نزاجا از جمله دغدغه‌های مهم این نهاد است

به گزارش تا شهدا؛ امیر سرتیپ دوم داود کاظمی در بیست و دومین دوره همایش ایثارگران نیروی زمینی ارتش در مشهد مقدس با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران چشم و چراغ این مرز و بوم هستند، تصریح کرد: خانواده‌های شاهد و ایثارگر پرچم‌داران عرصه جنگ نرم هستند و حضور حداکثری آنان در انتخابات می‌تواند دشمن شکن باشد.
وی افزود: این غیورمردان و شیرزنان باید ضمن حضور حداکثری در انتخابات با پیروی از ولایت فقیه، افراد اصلح را از میان دیگر افراد برای حضور در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری انتخاب کنند.
سرتیپ کاظمی خاطرنشان کرد: باید تنها هدف از حضور خود در این قبیل از همایش‌ها شناخت اهداف و آرمان‌های شهدا را ترسیم کنیم تا بتوانیم در مسیر آنها قدم برداریم و به سیره و راه‌شان عمل کنیم.
وی در ارتباط با پیگیری‌های این نهاد در راستای تحقق مطالبات ایثارگران ارتش خاطرنشان کرد: پرداخت پاداش خدمت، اشتغال و مطالبات خانواده‌های شهدا و ایثارگران در زمینه مسکن از جمله مهمترین دغدغه‌های این نهاد در زمینه ارائه خدمات به جامعه ایثارگری ارتش جمهوری اسلامی است.
رئیس سازمان ایثارگران نزاجا گفت: تاکنون ۴هزار حکم حقوقی برای جانبازان از کار افتاده به جای مستمری صادر شده است تا از مجموعه مستمری بگیران خانواده شهدا خارج و به طور مستقیم از بنیاد شهید و امور ایثارگران حقوق دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا