تجلیل از خانواده خردسال ترین شهید دفاع مقدس یزدی

تا شهدا؛ محمدحسن فاضلی معاون فرهنگی بنیاد شهید استان یزد ، به همراه همکاران حوزه فرهنگی و محمدرضاپور سرپرست بنیاد شهید میبد به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج دانش آموزی با حضور در منزل دانش آموز شهید محمدحسین ذوالفقاری خردسال ترین شهید دفاع مقدس ضمن دیدار از پدر شهید ، یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشتند و از صبر و استقامت خانواده وی تجلیل کرد .
فاضلی با گرامیداشت روز دانش آموز و یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت : شما پدران و مادران شهدا با تربیت صحیح و اسلامی فرزندان خود را به گونه ای پرورش دادید که به پشتیبانی از ولایت فقیه در هشت سال دفاع مقدس از میهن خود دفاع کردند .
وی همچنین باقدردانی از صبر و اسقامت والدین شهدا ، خاطر نشان کرد عزت و اقتدار امروز میهن اسلامی همه از رشادتهای شهدا و ایثارگران می باشد و همگی باید قدردان آنان باشیم .
لازم به ذکر است شهید محمد حسین ذوالفقاری در تاریخ ۴۸/۱/۲در شهرستان میبد به دنیا آمد و در تاریخ ۶۰/۱۰/۲۸در عملیات طریق القدس در سن ۱۲ سالگی به شهادت رسید .
گفتنی است شهید علیرضا ذوالفقاری برادر شهید محمدحسین ذوالفقاری نیز در تاریخ ۶۰/۹/۹ در عملیات طریق القدس به فیض عظیم شهادت نائل گشته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا