اخبار

تجلیل از خانواده‌های شهدا یعنی تکریم شهدا

به گزارش تا شهدا؛ جلسه شورای اداری شهرستان بینالود(طرقبه و شاندیز) که هر ماه با نام یک شهید برگزار می‌شود این بار با نام و یاد شهید رضا آشوبی برگزار شد.
این نشست با حضور حسینی فرماندار، جعفری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، روسای ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده شهید آشوبی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بینالود(طرقبه و شاندیز) برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام ایزدی امام جمعه طرقبه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهید رضا آشوبی خاطرنشان کرد: مقام شهدا در نزد خداوند متعال از ارزنده‌ترین مقام‌های دنیوی و اخروی است، شهدا با رشادت و شهامت در برابر دشمن ایستادند و برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کردند.
وی افزود: جایگاه شهدا برای مردم جایگاهی والا و ارزشمند است، بر اساس همین جایگاه است که باید احترام خانواده‌های این غیورمردان را نیز در هر شرایطی حفظ و از مقام آنها تجلیل کرد، بدون شک تجلیل از خانواده‌های شهدا همان تکریم شهیدان آنها است.
گفتنی است در پایان نشست شورای اداری طرقبه و شاندیز از پدر و مادر شهید رضا آشوبی با اهدا لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است شهید رضا آشوبی در ۵ فروردین ماه ۱۳۶۲ در منطقه ماهوت عراق به شهادت رسید و در زادگاه خود یعنی روستای مایون طرقبه نیز به خاک سپرده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا