اخبار

تجلیل ازشهدای عملیات والفجر ۸ شهرستان خنداب باحضور صفار‌هرندی

به گزارش تا شهدا؛ شهرام ثامنی ضمن اعلام این خبر افزود: این مراسم باحضورخانواده‎های شاهد و ایثارگر، مسئولان و مردم خنداب و میهمان ویژه مراسم محمدحسین صفارهرندی عضو تشخیص مصلحت نظام برگزارشد.
رییس بنیاد خنداب افزود: دراین مراسم که همزمان باسالروز عملیات والفجر ۸ در روز ۲۱ بهمن ۹۴ درسالن چندمنظوره خنداب برگزارشد ازخانواده‌های دو شهید شهرستان که درعملیات غرورآفرین والفجر ۸ به شهادت رسیدند تجلیل شد.
محمدحسین صفارهرندی دراین مراسم به دستاوردهای انقلاب دراین ۳۷ سال اشاره کرد و گفت: درسال ۵۷، انقلاب اسلامی ایران نهالی کوچک و درمعرض آسیب بود که امروز به یک درخت باشاخ و برگ‌های بزرگ تبدیل شده که شاخه‌های آن ازمرزهای کشورمان فراتر رفته و خیرات و برکات آن نیز صادر می‌شود.
عضو تشخیص مصلحت نظام کشور، سرعت علم درایران را ۱۳ برابر میانگین رشد علمی دردنیا عنوان کرد و گفت: درست است که کشورهای غربی به لحاظ علمی خیلی باما فاصله دارند ولی سرعت علمی ما آنقدر هست که خود آنها گفته‌اند ایران با این سرعت علمی در ۵ سال آینده جزء ۵ کشور علمی جهان خواهد شد.
صفارهرندی به نگرانی دشمن ازپیشرفت علمی جوانان ایرانی تاکید کرد و گفت: نگرانی دشمن از بمب اتم نیست، آنها ازسرعت رشد علمی درایران می‌ترسند، به همین خاطر قصد دارند غروری که انقلاب به جوانان ایرانی ما می‌دهد رابشکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا