اخبار

تجليل از شهداي شهرستان پاوه با عنوان آبروي محله

تا شهدا؛ در اين مراسم با شکوه که جمعي از خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر، ايده پور فرماندار، بهشتي راد فرمانده سپاه، لطفي رئيس بنياد و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ملاقادر قادري امام جمعه پاوه ضمن تجليل از مقام والاي شهدا بويژه ۴۵ شهيد اين بخش گفت: دشمنان اين نظام مقدس هميشه در پي آن بوده اند که به هرصورت ممکن از رشد و پيشرفت اين کشور اسلامي جلوگيري کنند ولي به حول و قوه الهي با اين روحيه ايثارگري که در جاي جاي ايران عزيز وجود دارد هرگز آنها به اهداف شوم خود نخواهند رسيد.
امام جمعه پاوه افزود: ما بايستي هوشيار باشيم و اين را بخوبي بدانيم که اگر امروز دشمن در بعضي موارد دست دوستي را به سوي ما دراز مي کند، ما بايد با نگاه شک و ترديد به اين کار بنگريم چرا که ممکن است در پس آن خدعه و نيرنگي نهفته باشد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود عزت و اقتدار نظام اسلامي را مرهون ايثار و از خود گذشتگي ملت صبور و ايثارگر ايران اسلامي دانست و افزود: بخش بانه وره به عنوان قطعه کوچکي از خاک عزيز اين سرزمين، همواره وابستگي و پيوستگي خود را به نظام اسلامي به خوبي به اثبات رسانده تا جايي که در راه دفاع از آرمان هاي نظام تاکنون تعداد ۴۵ شهيد والامقام، ۴۵ جانباز صبور و ۲ آزاده سرافراز را تقديم اين اهداف مقدس کرده است.
در ادامه اين مراسم ايده پور فرماندار شهرستان پاوه نيز در سخناني گفت، برگزاري اين يادواره ها در حقيقت گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان گرانقدري است که براي دفاع از اهداف والاي نظام از جان و هستي خود گذشتند و در پاي اين اهداف جانفشاني کردند.
فرماندار پاوه افزود: ما اگر از امنيت، آرامش، اقتدار و حتي اگر از دانش هسته اي سخن به ميان مي آوريم بايستي اين را بدانيم که اينها همه ثمره خون پاک شهداست و قبل از هر چيز از رشادت ها و مجاهدت هاي شهدا ياد کرده و آنگاه به ديگر مباحث بپردازيم.
در ادامه اين مراسم از خانواده هاي ۴۵ شهيد والامقام اين بخش تجليل به عمل آمد.
گفتني است: نظير اين مراسم در شهرستان پاوه و با محوريت خانواده هاي معظم شهيدان باباخاص و کريمي با شکوهي خاص برگزار شد./خبرگزاری آریا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا