اخبار

تجدید میثاق مدیران و مردم شهید پرور گیلان با شهدا

به گزارش تا شهدا؛ ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در حاشیه این مراسم به تمهیدات اندیشیده شده در راستای اجرای برنامه‌ها در کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان اشاره کرد و افزود: آغاز و پایان برنامه‌های دهه فجر از اهمیت بسیاری برخوردار است.
مسئول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان از غبارروبی، عطرافشانی و بیعت دوباره با شهدا در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و بیان کرد:این مراسم هم اکنون با شکوه وصف ناپذیری در گلزار شهدای رشت در حال برگزاری است.
طاهرنژاد حضور پر رنگ مسئولان در برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: حضور فعال تشکل‌های مردمی در ویژه‌برنامه‌های دهه فجر تاثیرگذار است.
وی به هماهنگی‌های انجام شده در راستای دیدار با خانواده معظم شهدا هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان اشاره کرد و گفت: امسال یادواره شهدای انقلاب اسلامی به صورت مردمی در استان برگزار می‌شود.
طاهرنژاد به برگزاری نخستین کنگره ملی ۸ هزار شهید گیلان در اردیبهشت ماه سال ۹۵ اشاره کرد و یادآور شد: برنامه‌های دهه فجر فرصت مناسبی برای زمینه‌سازی برگزاری کنگره مذکور در استان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا