اخبار

بیش از ۵۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر البرز تجلیل می شوند

به گزارش تا شهدا؛ محمد علی عالیانی معاون فرهنـگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری بیست و پنجمین جلسه ستاد های شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان البرز در روز گذشته ۲۰ دی ماه با حضور مدیران شاهد ۱۵ دانشگاه در تالار اجتماعات هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و نمایندگان بنیاد البرز خبر داد.
وی افزود: در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون وضعیت تحصیلی دانشجویان و چگونگی برگزاری کلاس های تقویتی تصمیمات لازم اتخاذ و مقرر شد همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم تجلیل و تکریم بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر موفق به کسب معدل کل ۱۷ و بالاتر در طول مقطع تحصیلی در تالار مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شود.
معاون فرهنـگی و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: این مراسم با حضور مدیران کل ستادهای شاهد و ایثارگر سازمان های مرکزی دانشگاه ها و مراز آموزش عالی برگزار می شود.
لازم به ذکر است در دانشگاه های استان البرز حدود ۴ هزار نفر دانشجوی شاهد و ایثارگر در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا