اخبار

بیانیه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در محکومیت قتل آیت الله شیخ نمر

تا شهدا؛ یریدون لیطفؤوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لوکره الکافرون 
میخواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند حال آنکه خدا نور خود را کامل خواهد گردانید، هرچند کافران را ناخوش افتد.  
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،رژیم منحوس و کودک کش آل سعود با اقدام جدید خود قلب مسلمین جهان را به درد آورد و با ریختن خون عالمی مجاهد و انسانی بی گناه ماهیت پست و ضد اسلامی خود را عیان ساخت.
این نمایش جنایتکارانه در حالی صورت می پذیرد که نیروهای مقاومت و پیروان اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) هر روز شکست های مفتضحانه ای را بر محور غربی و عربی، تحمیل می نمایند و تلاشهای مذبوحانه خائنان خللی در اراده ی امت رسول الله(صلی الله علیه و آله) در باز پس گرفتن مجد و عظمت خود ایجاد نخواهد کرد.
بدخواهان بدانند که کشته شدن در راه خدای متعال عادت ما و شهادت کرامت خدای عظیم است بر ما پیروان اهل بیت، و خون پاک این شهید همانند سایر شهدای اسلام، مسلمانان شبه جزیره عرب را نسبت به مظالم وستمگری های آل سعود بیش از گذشته هشیار و بیدار خواهد ساخت و حکومت گران مسلمان کش آل سعود را گرفتار عواقب ستمگری های چندین دهه خواهد کرد.
آل یهود خائن نیز بزودی شاهد خواهد بود که خون مظلومین چگونه ریشه ظلم و جورش را به فنا خواهد داد که: ((الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم))
در پایان جهانیان بدانند که به تعبیر امام خامنه ای(مدظله العالی) بیداری سرکوب شدنی نیست و به لطف حق همگان شاهد آن خواهند بود که این قرن، قرن اسلام ناب محمدی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا