بهسازی گلزار شهدا با ۲۰۰ میلیون اعتبار دولتی

به گزارش تا شهدا؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: با مساعدت ۲۰۰ میلیون تومانی فرمانداری اردبیل بهسازی و بازسازی گلزار شهدای آرامستان علی‌آباد اردبیل اجرایی می‌شود.
حسین افسانه در جلسه شورای شهر اردبیل که امشب با حضور اکثریت اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: قرار است ۴۰۰ میلیون تومان در این زمینه هزینه شود که ۲۰۰ میلیون تومان از طریق فرمانداری اردبیل، ۱۰۰ میلیون تومان از محل منابع درآمدی آرامستان‌های استان و ۱۰۰ ملیون تومان نیز از طریق شهرداری در این زمینه تامین هزینه خواهد شد.
وی گفت: ما با استفاده از این منابع فرمانداری به راحتی می‌توانیم نسبت به ساماندهی و بهسازی گلزار شهدا اقدام کنیم.
افسانه افزود: این ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار دولتی است که با تامین آن شهرداری قادر خواهد بود بخش عظیمی از بازسازی گلزار شهدای علی‌آباد را به انجام برساند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل در مورد بهسازی کف و زیباسازی پل‌های عابر پیاده و دیگر پل‌های روگذر شهر اردبیل گفت: قرار است در حدود ۲۵۰ میلیون تومان در این زمینه هزینه شود که امیدواریم در کنار این بهسازی وعده شهرداری مبنی بر اجرایی شدن هفت مورد پل عابر پیاده نیز به انجام برسد.
افسانه بیان کرد: متاسفانه این پل‌ها با گذشت هفت ما از سال عملیاتی نشده و ضرورت دارد با سئوال و پرسش از شهرداری نسبت به رفع این ابهامات و دیگر موضوعات مطرح شده شفاف‌سازی شود.
وی در مورد درخواست دادگستری استان مبنی بر کمک ۵۰ میلیون تومانی شهرداری اردبیل برای همایش برگزار شده مسئولان امور ایثارگران قوه قضاییه در اردبیل اظهار کرد: بنده نظرم این است که این مبلغ را به نرخ کاهش داده و برای همکاری بیشتر آن را پرداخت کنیم چرا که شهرداری در جلب مشارکت مردم در این زمینه برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری خود را به صورت دقیق به انجام می‌رساند.
افسانه در پایان سخنان خود این گونه مساعدت‌ها را منطقی و تقویت کننده روابط مثبت بین دستگاه‌های اجرایی توصیف کرد و افزود: در این زمینه باید یک مشارکت و همکاری قابل قبول اتفاق بیفتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا