اخبار

بهره برداری از ساختمان بنیاد پیشوا در روز شهید

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری در سفر یک روزه به شهرستان پیشوا پس از بازدید ساختمان در حال احداث بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا با کارمندان آن اداره دیدار کرد و گفت: این ساختمان با هدف ارائه بهتر و شایسته تر خدمات به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تسهیل امور آنان در زمینی به مساحت ۷۱۲ متر مربع در سه طبقه و با زیربنای ۶۰۰ متر مربع بنا شده است.
نصیری گفت: سالن جلسات و آمفی تئاتر ویژه برگزاری کلاس های آموزشی از دیگر مزایای این ساختمان است که با هزینه ۶۰ میلیارد ریال بنا شده است.
وی با بیان اینکه این طرح در مدت یک سال ساخته شده است، گفت: کلنگ آغاز عملیات عمرانی این ساختمان ۲۲ اسفند سال ۹۳ به زمین خورد و پس از یک سال تلاش مسئولان و کارکنان بنیاد ۲۲ اسفند سال جاری بهره برداری از آن آغاز می شود.
بنا براین گزارش، نادر نصیری در سفر یک روزه به شهرستان پیشوا پس از بازدید ساختمان در حال احداث بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا با کارمندان آن اداره دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران، گفت:  شغل شما جزء مقدس ترین  شغل های جامعه بوده چون شما خدمت به خانواده های افراد بسیار بزرگی می کنید.
نصیری افزود: شهید به همان میزان که از طرف خدا دارای اجر و قرب است  به همان میزان هم شما به آن توفیقات و با یک واسطه مرتبط هستید و مرور زمان و درگیری با مشکلات نباید شما را از انجام وظیفه خود غافل کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در ادامه، بیان داشت: خداوند گاهی اوقات به واسطه اخلاصی که بنده دارد در کارش خیر و برکت قرار داده که این خیر با فعالیت چندین نفر برابری می کند. گاهی اوقات انسانی که عمل خالصانه انجام می دهد خود مصداق عمل صالح شده و آن عمل ارزشمند رضایت خدای متعال را در پی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: خدمت به شهید و فرهنگ ایثارگری وظیفه کمی نیست و اگر این فرهنگ در جامعه بماند جامعه ما را بیمه می کند.
وی فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران را ضامن استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، بقای فرهنگ شهادت و ایثارگری دانست و افزود: خانواده های شهدا در راس بمباران تبلیغات و هجمه فرهنگی دشمن هستند لذا باید بیش از این به تکریم و رفع مسایل مشکلات این قشر از  جامعه اهتمام ورزید.
در ابتدای این دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا به ارائه گزارشی از فعالیت های این بنیاد در خدمت رسانی به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثار گران پرداخت و گفت: وظیفه اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
رجبی افزود: با توجه به نیاز های متفاوتی که در خانواده های شهدا و آزادگان و کمبود نیروهای مورد نیاز برای خدمت رسانی وجود دارد رسیدگی به این نیاز ها خیلی دشوار است.
همچنین، نادر نصیری در بازدید از پروژه ساختمان ادری در حال احداث بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک هم، گفت: ان شاالله اسفندماه سال جاری این پروژه تکمیل، افتتاح و به بهره برداری می رسد.
وی افزود: پروژه ساختمان اداری بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان قرچک از ۲۱ دی ماه ۱۳۹۴ آغاز به کار کرده است و به حمدالله با پیشرفت خوبی در حال احداث است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: ساخت ساختمان اداری بنیاد قرچک با رایزنی‌ها و پیگیری مستمر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک از طریق شورای شهر قرچک و شهرداری به‌منظور ارائه خدمات‌رسانی به‌موقع به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان شهرستان قرچک است.
وی افزود: بعد از انتقال رسمی زمین و انجام روال اداری و با مشارکت مسئولان شهرستان قرچک و بنیاد مرکز هزینه‌های لازم برای ساخت سایت اداری تامین شد. ما سایتی را طراحی کردیم که در شان و شخصیت خانواده‌های معظم شهدا باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان، تصریح کرد: ساختمان اداری بنیاد در دو طبقه طراحی شده که طبقه اول واحد اداری و طبقه دوم به‌عنوان اتاق جلسات و کنفرانس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا