اخبار

بنای گلزار شهدای گمنام بناب در شأن شهدا نیست

به گزارش تا شهدا؛ مقصود کفشنوچی از آمادگی مجموعه شهرداری برای به‌کارگیری محکومان در فضای سبز و تنظیف شهری خبر داد و گفت: شهرداری از این مصوبه دولت استقبال می‌کند.
مقصود کفشنوچی با اشاره به پیگیری مستمر مردم به خصوص بانوان برای ایجاد مکان و فضای مستقل برای فعالیت ورزشی و تفریح بانوان شهرستان گفت: متأسفانه فضاهای موجود جوابگوی نیاز بانوان عزیز نیست و مصمم هستیم با همکاری فرمانداری و مساعدت مسئولان، پارک جدیدی برای بانوان در صورت اهداء و واگذاری زمین به منظور استفاده بانوان احداث کنیم که در این ارتباط در تلاش هستیم مقدمات واگذاری فضایی به مساحت ۵ هکتار انجام شود.
شهردار بناب سپس در پاسخ به برخی فضاسازی‌ها در مورد عدم توجه شهرداری به احداث محل یادمان شهدای گمنام شهرستان افزود: بحث بی‌توجهی و بی‌تفاوتی به تکمیل محل یادمان شهدای گمنام در بناب وجود ندارد و بنده هم معتقدم بنای فعلی در شأن شهدای گمنام نیست.
کفشنوچی اضافه کرد: ولی شهرداری متأسفانه تاوان اشتباه مسئولان گذشته را می‌پردازد.
وی تصریح کرد: شهرداری آماده است در صورت حل مشکلات حقوقی طرح فعلی، بنای جدیدی را برای یادمان شهدای گمنام بناب احداث کند و در این رابطه مشکل اعتباری هم نداریم.
معاون خدمات شهری شهرداری بناب نیز در این جلسه از ایجاد معاونت فرهنگی در شهرداری بناب خبر داد و گفت: با ایجاد این معاونت در شهرداری بناب قطعاً در اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهرداری بناب تسهیل خواهد شد.
علیرضا اصغری ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و حمایت فرمانداری بناب در جمع‌آوری متکدیان این شهر گفت: طی ۶ ماهه گذشته ۲۳ نفر متکدی از سطح شهر بناب جمع‌آوری شده‌اند که ۹ نفر از آنها بومی و ۱۴ نفر دیگر را افراد غیربومی تشکیل می‌دادند.
معاون خدمات شهری شهرداری بناب تصریح کرد: شهرداری همچنان آماده جمع‌آوری متکدیان از سطح شهر بناب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا