اخبار

بسط وتوسعه فعالیت های قرانی بهترین ترویج فرهنگ شهادت است

به گزارش تا شهدا؛ در این مراسم اسداله تولیده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام طی سخنانی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای شهرستان ایلام در طول هشت سال دفاع مقدس  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ونقطه اتکا این حرکت عظیم را تمسک به قرآن و اهل بیت ذکرکرد و افزود :شهدانیز در این مسیر نورانی حرکت وبه فوز عظیم  جاودانگی نائل شدند.
وی افزود :   شهدا درس جاودانگی به ما دادند و تکریم شهدا از بارزترین وظیفه و مانیز در این نهاد مقدس در بسط وتوسعه فرهنگ قرآنی همواره تلاش نمائیم چراکه همین کارماترویج فرهنگ ایثاروشهادت است .
تولیده خاطرنشان کرد ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران است ، پس همه ما می بایست مروجان فرهنگ ایثار ،شهادت وقرآن کریم نیــــز باشیم .
رئیس بنیاد ایلام در ادامه سخنان خود ازتلاش متولیان برنامه فرهنگی وقرآنی تجلیل کرد.
لازم به ذکر است در این مسابقات بیش از ۲۰۰ نفر از اعضای خانواده معظم شهدا ، جانبازان وآزادگان شهرستان ایلام در مقاطع تحصیلی مختلف ودر رشته های حفظ ، قرائت ، تفسیرو مفاهیم به رقابت خواهند پرداخت و نفرات برتر، به مسابقات استانی معرفی خواهند شد.
به گفته محمود خدایی ، معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ایلام در سطح این شهر بیش از سیصد نفر در عرصه حفظ ،قرائت ، مفاهیم و تفسیر فعالیت دارند واز اساتید برجسته ای نیز بهره مند می باشند.
 این مسابقات یکروزه به همت معاونت فرهنگی بنیاد شهرستان ایلام ترتیب یافته است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا