بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تدوام بخشیدن به راه و هدف آنهاست

تا شهدا – سرهنگ علی علی نژاد صبح شنبه در مراسم یادواره شهدا شاخص دانش آموزی در جزیره هرمز افزود: یکی از تاثیرگذارترین فعالیت های فرهنگی برگزاری یادواره شهدااست و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان موجب تحول و رشد معنوی آحاد جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

وی اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت های شهیدان دانست و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد جامعه بویژه نسل جوان می تواند بسیاری از توطئه ها و تهاجمات فرهنگی دشمنان را خنثی کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: جوانان و آینده سازان ایران اسلامی باید بدانند که آرامش و امنیتی که امروز در جامعه اسلامی حکم فرماست به برکت خون هزاران شهید به دست آمده و باید با تداوم راه و مسیر آنان از ارزش هایی که به واسطه جانفشانی آنان به دست آمده، حراست کنند.

علی نژاد خانواده شهدا را بهترین مروجان فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: خانواده معظم شهدا با بیان خاطرات شهدا نقش موثری را در ترویج این فرهنگ ناب دارند.

وی با بیان اینکه دشمن در زمان جنگ نتوانست با حمله های نظامی به کشور ما ضربه وارد کند، تصریح کرد: امروز دشمنان قسم خورده ما با طراحی جنگ نرم، اعتقادات و فرهنگ ناب اسلامی ما را مورد هدف قرار داده که مردم باید با هوشیاری هرچه بیشتر به مقابله با این تهدید دشمن ایستادگی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا