بر اساس فرهنگ قرآن شهدا همیشه زنده اند

تا شهدا: سومین یادوارۀ شهدای پایگاه مقاومت بسیج جعفر طیار(ع) در فاصلۀ پنج کیلومتری شهر دزفول با حضور آیت الله حیدری نمایندۀ مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
درابتدای این مراسم آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با سلام و صلوات به روان پاک شهدای مدافع حرم، شهدای پایگاه مقاومت بسیج جعفر طیار(ع) و با ادای احترام به امام شهدا و با ذکر این مطلب گفت: کسانی که در راه خدا شهید می شوند هرگز نمی میرند، بلکه تا همیشه زنده هستند، حیات شهدا ابدی است.
وی در ادامه با تأکید بر مقام رفیع شهدا افزود: شهدا نشاط ایجاد می کنند، شهدا نورانیت می بخشند، شهدا بصیرت می بخشند و به جامعه جهت می دهند.
آیت الله حیدری تصریح کرد: اسلام به برکت خون شهدا زنده نگه داشته می شود. ایران اسلامی به برکت حیات شهدا توانسته است در مقابل جنگ نرم، تحریم اقتصادی و توطئه های سیاسی و اقتصادی همچنان قوی و استوار بایستد.
نمایندۀ مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تکریم یاد و خاطرۀ شهدای مدافع حرم خاطر نشان کرد: قافلۀ شهدای مدافع حرم نظیر سردار شهید سیدحمید موسوی، سردارشهید حزباوی و سردار همدانی ها برای دفاع از عزت اسلام و دفاع از حرم اهل بیت و امنیت اسلام و مسلمین شهید شدند.
وی در پایان با تأکید بر وحدت اسلامی و پیشروی اسلام در تمام دنیا ادامه داد: بزودی اسلام تمام دنیا را فرا خواهد گرفت و دو قدۀ سرطانی آل سعود و اسرائیل مانع وحدت اسلامی از کرسی قدرت ازل خواهند شد و دین اسلام به پیش خواهد رفت. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا