اخبار

برگزاری ۴ یادواره شهدای زاوه در ایام الله دهه فجر

تا شهدا؛ محمود داودي با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاوه در ایام دهه فجر تصریح کرد: برنامه هاي اجرايي اين شهرستان با نواختن زنگ انقلاب در اغلب مدارس و گلباران تمثال امام راحل(ره) توسط مردم و مسئولین شهرستان زاوه آغاز می شود.
وی افزود: عطرافشانی و گلباران گلزار شهدا و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران توسط مسئولین و امام جمعه شهرستان زاوه در ایام دهه فجر بخش مهم برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان را در این ایام تشکیل می‌دهد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زاوه گفت: تبليغات محیطی و نصب بنر، برگزاری مسابقات ورزشي دوچرخه سواري وكوهپيمايي، آغاز احداث پروژه ساماندهي گلزار شهداي روستاي ساق، برگزاری ۴يادواره شهدای زاوه، نمايشگاه عكس، مسابقه دلنوشته‌اي به شهدا بخش دیگری از برنامه‌هایی است که با همکاری بخشداری و دیگر نهاد‌های مسئول برای برگزاری در ایام الله دهه فجر پیش بینی شده است.
داودی خاطرنشان کرد: در راستای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های ایام الله دهه فجر، تكريم از ايثارگران شاغل در ادارات و نامگذاري كلاس‌هاي چند مدرسه در شهرستان زاوه به نام شهدا نیز در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا