اخبار

برگزاری ۱۱ یادواره شهدای فجرآفرین تربت‌جام در ایام الله دهه فجر

به گزارش تا شهدا؛ پرویز نجفی در نشست کمیته ایثارگران دهه فجر شهرستان تربت جام که با حضور شافعی معاون فرماندار، روسای ادارات و مشاور فرماندار در امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد، به اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام در این ایام پرداخت و تصریح کرد: با اعلام به کلیه بخشداری‌ها و دهداری‌ها مقرر شده است که در ایام الله دهه فجر تعویض پرچم، گلباران و عطرافشانی گلزار و قبور شهدا از طریق این دو بخش در بخش‌ها و روستاها انجام شود.
وی از برگزاری ۱۱ یادواره شهدای تربت جام در این شهرستان خبرداد و افزود: در این ایام با حضور ائمه جمعه تشیع و تسنن در منازل خانواده ۴ شهید فجرآفرین از این خانواده‌‎های ایثارگر تقدیر و تجلیل می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت جام گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در روز پنج شنبه ۱۵ بهمن ماه جاری همزمان با سایر نقاط کشور گلزار ۱۰۰شهید شهرستان تربت جام گلباران و عطرافشانی‌می‌شود.
نجفی گفت: نصب تصاویر شهدای هر روستا در ابتدای ورودی جاده‌‌ها و معابر، دیدار با خانواده‌های شهدا قبل از برگزاری یادواره‌های این غیورمردان از جمله دیگر مصوبات نشست کمیته ایثارگران دهه فجر بود.
لازم به ذکر است در پایان این نشست از پدر شهید سردار جعفر خانلری، مجتبی گل‌محمدی جانباز ۷۰ درصد، فرزند شهید محمد شریفی و جهانگیر عطایی آزاده هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح یادبود تقدیر و تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا