اخبار

برگزاری یادواره ۴۲۲ شهید آستانه اشرفیه

به گزارش تا شهدا؛ حسن فیضیان روز پنجشنبه اول بهمن ماه ۹۴ در نشست ستاد یادواره بزرگداشت شهدای این شهرستان اظهار کرد: برگزاری مراسم یادواره شهدا از سلسله برنامه کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان است.
وی با بیان اینکه مراسم ۴۲۲ شهید در روز دوشنبه دوم اسفندماه امسال در حرم مطهر شهدای آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این مراسم از تمام خانواده‌های شهدا با اهدای لوح که برگیرنده مشخصات و آثار شهید است، تجلیل می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه برگزاری یادواره شهدا را به‌ صورت خودجوش و توسط مردم در شهر و روستاهای تابعه این شهرستان عنوان کرد.
وی از اهدای لوح یادبود منقش به‌ عکس شهید به خانواده‌های معظم شهدای آستانه‌اشرفیه خبر داد و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا از جمله برنامه‌هایی است که در صورت حیات والدین شهدا باید سرلوحه برنامه‌های فرهنگی اداره‌های ما قرار گیرد.
حسن‌خواه بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه نیز در نشست مذکور شهدا را پرچمداران استقلال، امنیت و آزادی ملت ایران خواند و گفت: همه ما وامدار خون شهدایی هستیم که در راه تحقق برپایی اسلام ناب محمدی و آرمان‌های امام راحل جان خود را نثار انقلاب و ایران کردند.
"انتهای پیام"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا