اخبار

برگزاری یادواره ۴۰ شهید کارمند شهرستان پاوه به همت بنیاد

به گزارش تا شهدا؛ یادواره ۴۰  شهید کارمند شهرستان پاوه به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاوه و با مشارکت سپاه پاسداران و اداره منابع طبیعی این شهرستان، روز گذشته یازدهم خردادماه ۹۵، با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در سالن ورزشی سپاه پاسداران برگزار شد.

در این مراسم که سردار شادمانی معاون عملیاتی ستاد نیرو های مسلح، حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد، ایده پور فرماندار، فرماندهان ارشد نظامی استان، لطفی رئیس بنیاد پاوه، مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در سخنانی ضمن تجلیل از مقام والای شهدای گرانقدر، یازدهم خرداد ماه سالروز پاکسازی منطقه باینگان از لوث گروهک های ضد انقلاب را به میهمانان و مدعوین تبریک گفت.

امام جمعه پاوه گفت: راه، روش و سبک زندگی  شهدای گرانقدر بایستی برای همه ما درس و سرمشق زندگی بوده و ما نیز همچون شهدا با قدرت تمام در برابر اهداف شوم دشمنان انقلاب با سینه ای ستبر ایستادگی کنیم.

ماموستا قادری با اشاره به اینکه امروز دشمن با تاکتیک ها و سلاح های جدید به جنگ با ایران اسلامی آمده است، از جنگ نرم به عنوان توطئه جدید دشمنان علیه جوانان کشور نام برد و اظهار کرد: متأسفانه این روز ها شاهد آن هستیم که گلوله های ماهوارها و فضاهای مجازی، باورهای مردم و جوانان را  آماج حملات خود قرار داده که می طلبد  مسئولین دست اندر کار هرچه سریع تر در این خصوص چاره اندیشی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن جنایات گروهک های تکفیری به ویژه گروهک تروریستی صهیونیستی داعش، گفت: این گروهک ملحد به نام دین نه تنها انسان های بیگناه و مظلوم را به قتل می رساند، بلکه مساجد، مدارس و بناهای تاریخی اسلامی و خانه های مردم مسلمان را نیز به نام اسلام و شریعت برسرشان خراب می کند و لذا باید در مقابل این شیاطین از خدا بی خبر ایستادگی کرد.

ماموستا قادری در پایان با اشاره به فرمایشات رهبری معظم انقلاب در خصوص نفوذ دشمنان نظام، اضافه کرد: ما به عنوان مرزداران این نظام الهی بایستی با هوشیاری کامل و با قدرت بالای نظامی نیروهای مسلح و با بصیرت مردمی و همچنین حکمت و اقتدار رهبری معظم انقلاب، در مقابل این توطئه ها ایستادگی کرده و نعمت آسایش، آرامش و امنیت این کشور را که ماحصل جان فشانی های شهدای والامقام است را پاس بداریم.

در ادامه این مراسم سردار شادمانی معاون عملیاتی ستاد تیروهای مسلح نیز در سخنانی با اشاره به توان و اقتدار نظامی کشور، گفت: ما در حوزه نظامی به حول و قوه الهی و به برکت خون های پاک شهدا و با تکیه بر همت و توان جوانان دانشمند این مرز و بوم به دست آوردهای مناسبی دست پیدا کرده ایم که حتی آمریکای جنایتکار نیز در ساخت این فن آوری ها از ایران اسلامی عقب تر است.

سردار شادمانی از ایالات متحده آمریکا به عنوان کشوری رو به اضمحلال یاد کرد و افزود: امروز نظم نوین جهانی دیگر در دست آمریکا نبوده و کشوری همچون ایران اسلامی با داشتن هم پیمانانی چون حزب اله لبنان، حماس در غزه، حوثی ها در یمن و میلیون ها مسلمان مظلوم و مستضعف در کشورهای افغانستان، عراق، سوریه و دیگر ممالک اسلامی به عنوان قطب قدرتمند منطقه ای و جهانی مطرح بوده و نقش خود را به خوبی در معادلات بین المللی و مقابله با دنیای استکباری ایفا می کند.

معاون عملیاتی ستاد تیروهای مسلح در بخش پایانی سخنان خود از «شهدا» به عنوان سخاوتمندانی یاد کرد که عزت، اقتدار  و سربلندی ایران اسلامی در گرو جان فشانی های این عزیزان بوده و جامعه اسلامی باید در مقابل خانواده های ایثارگر و فرزندان شهدا که سرمایه های نظام هستند قدر دان و خدمتگزار باشد.

در پایان این مراسم نیز از خانواده سردار شهید حاج ناصر سیفی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا