اخبار

برگزاری یادواره شهدا در مسجد جامع شهر آببر

به گزارش تا شهدا؛ حبیب ابراهیمی ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم و جلسات هماهنگی برای اجرای برنامه‌های مناسبتی این ایام در شهرستان طارم برگزار شده است.
 
وی با اشاره به اینکه در همین راستا برنامه‌های مختلفی به میزبانی بقاع متبرکه شهرستان طارم برگزار خواهد شد، اضافه کرد: از جمله برنامه‌های اجرایی در این ایام برگزاری یادواره شهداست.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به اینکه مراسم یادواره شهدا در مسجد جامع آب‌بر برگزار خواهد شد، بیان کرد: هدف از برگزاری این مراسم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
 
این مسئول با اشاره به اینکه مراسم جشن دهه فجر نیز در مسجد صاحب‌الزمان روستای گیلوان برگزار خواهد شد، اضافه کرد: این مراسم با حضور جمعی از مسئولان و مردم ولایتمدار شهرستان طارم برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین از افتتاح ترانس برق امامزاده "کلوییم" با حضور فرماندار و امام جمعه خبر داد و گفت: تزئین و فضاسازی بقاع متبرکه، برگزاری جشن انقلاب و برپایی ایستگاه‌های صلواتی از دیگر برنامه‌های اجرایی در این شهرستان است.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با ارائه آماری از موقوفات شهرستان طارم بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰۰ موقوفه در شهرستان طارم وجود دارد که شامل موقوفات منفعتی و انتفاعی است.
 
این مسئول با تاکید بر ترویج سنت حسنه وقف اضافه کرد: در دهه فجر نسبت به ترویج و تبلیغ این سنت حسنه اقدام خواهد شد.
 
وی همچنین از وجود ۲۱ بقعه متبرکه در شهرستان طارم خبر داد و گفت: تقریبا در هر مناسبت فرهنگی و مذهبی برنامه‌‎های مرتبط در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا