برگزاری یادواره شهدای ۲۲شهید بخش تازه کند پارس آباد

تا شهدا: مراسم یادواره بزرگداشت ۲۲شهید والا مقام بخش تازه کند با حضور امام جمعه پارس آباد ،فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد، خانواده های معظم شهدا، بنیادشهید وامورایثارگران ، بسیجیان، مسئولین شهروبخش واقشار مختلف مردم روز سه شنبه سوم آذر ۹۴ بعد از نماز مغرب وعشاء همزمان با هفته مبارک بسیج در مسجد عباسیه این شهر برگزارخواهد شد.

ستوان یکم پاسدار"علی دژآهنگ" فرمانده حوزه قدس ناحیه پارس آباد با اشاره به این که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در بین عموم مردم از اهداف برگزاری این یادواره است، گفت: انشاا… این یادواره با حضور عموم مردم و خانواده های شهدا باشکوه و درخور شأن شهدا برگزار می شود.
وی هدف از برگزاری این یادواره ها را جذب جوانان در راه شهید و شهادت عنوان کرد و افزود: با توجه به هجمه حملات فرهنگی و سایبری بر علیه ارزش‌هایمان وظیفه داریم کار و فعالیت کنیم تا در نهایت جوانان، نوجوانان و نسل های بعد از این را با سیره شهدا آشنا کنیم و جذب راه شهدا کنیم.
این مراسم باسخنرانی حجت الاسلام رشادی امام جمعه محترم شهرستان پارس آباد و مداحی مداحان محلی همراه خواهد بود
لذا از تمامی مردم فهیم و ولایتمدار و شهیدپرور بخش تازه کند دعوت می شود تا در این مراسم معنویبا حضور خود جان وروح را سیقل داده و با فرهنگ شهادت بار دیگر تجدید پیمان نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا