برگزاری یادواره شهدای بمباران

تا شهدا – فرمانده سپاه سنندج، در یادواره شهدای بمباران ۲۸ دی ماه سال ۶۵ شهر سنندج، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز، اظهار کرد: در آن روز ۲۲۰ نفر از مردم بی دفاع شهر سنندج شهید شدند.۲۸ دی ماه روز ویژه‌ای در تاریخ است، اما متاسفانه تاکنون یادمانی برای شهدای این روز در سنندج وجود نداشته است. شهدا بهترین راه را برای ما مشخص کردند و مانند چراغی روشنی بخش، مسیر را به کا نشان دادند.

یوسفی ادامه داد: متاسفانه بعضی‌ها برای رفع عطش چشم به دوردست ها دارند اما واقعیت این است که آب کوزه شهدا همه عطش‌ها را می‌خواباند.

وی در پایان سخنان خود، با اشاره به اینکه متاسفانه امروز ما شاهد هتک حرمت گسترده کشورهای غربی به پیامبر اکرم(ص) هستیم، یادآور شد: ما این اقدام زشت را محکوم می‌کنیم و تا پای جان از آن حضرت دفاع می کنیم.

در ادامه این مراسم پیام «بهمن کارگر»، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خطاب به این مراسم قرائت شد و گروه سرود دانش آموزی دبیرستان صدیقین نیز به اجرای سرود انقلابی پرداختند.

بیان خاطرات پدری که در روز ۲۸ دی ماه سال ۶۵ فرزندان و همسر خود را از دست داده بود و همچنین اجرای گروه مدیحه سرایی در وصف پیامبر اکرم(ص) از دیگر بخش های این مراسم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا