اخبار

برگزاری یادواره سرداران و ۴۳ شهید کربلای ۴و ۵ در مراغه

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام نوین یکی از اساتید حوزه و دانشگاه های آذربایجان شرقی با بیان اینکه بصیرت و ولایتمداری، توجه به شاخص های اسلامی و انقلابی است، گفت: بصیرت و ولایتمداری پشتوانه بزرگ ملت و امت اسلامی برای سربلندی در فتنه ها و بحران ها است. فتنه ها همواره در طول تاریخ فرصتی و محلی برای آزمون و تشخیص حق و باطل بوده و مصادیق آن در عصر حاضر، فتنه های سال های ۷۸ و ۸۸ بوده که توسط عده ای فریب خورده و با طراحی دشمن در داخل اجرا شد.
این استاد حوزه و دانشگاه یادآوری کرد: نخستین فتنه بزرگ تاریخ، در زمان حضرت علی(ع) و در جریان جنگ جمل روی داد و اکنون نیز شاهد تکرار تاریخ و فتنه های جدید در بین امت اسلامی هستیم.
حجت الاسلام نوین با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس و خبرگان رهبری، تاکید کرد: هوشیاری در این عرصه خطیر و انتخابات با توجه به تهدید و هجمه های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب ضروری است. دشمن برای این انتخابات نقشه های زیادی در سر داشته و باید مراقب فتنه های جدید بوده و با اگاهی، بصیرت و ولایتمداری در مسیر نظام اسلامی حرکت کرد.
حمید ساعدی جانشین فرمانده سپاه مراغه نیز در این یادواره، گفت: امنیت و اقتدار کنونی کشور، مدیون و مرهون خون شهدا، بصیرت و ولایتمداری ملت اسلامی است.
حمید ساعدی ادامه داد: ولایتمداری و بصیرت امت اسلامی با تاسی از منویات رهبر فرزانه انقلاب بود که توانست فتنه های دشمنان را خنثی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا