برگزاری یادواره‌های شهدا، نسل جوان کشور را از گزند دشمنان مصون می‌دارد

به گزارش تا شهدا؛ سید احسان علوی از برگزاری نخستین یادواره شهدای نیروی انتظامی جغتای خبر داد و تصریح کرد: زنده نگه داشتن ياد  10 شهيد نيروي انتظامي و تجلیل از خانواده‌های این شهیدان والامقام كه در حفظ و پاسداري از امنيت جامعه و مرزها جان گران‌‌بهای خود را فداي ميهن اسلامي نمودند، ما را بر این داشت که با همراهی و همکاری فرمانداری و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان جغتای اولين يادواره شهداي والامقام نيروي انتظامي این شهرستان را برگزار کنیم.
وی گفت : يادواره هاي شهدا ياد ايثارگري و جانفشاني شهدايي است كه علاقه قلبی به زندگی داشتند ولي حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور برای آنها اهمیت بیشتری داشت، خود را وقف ایران اسلامی نمودند تا دیگران صاحب امنيت و استقلال شوند.
علوی افزود: بايد در هر لحظه و هر شرایطی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی بداریم و به نسل جوان کشور بیاموزیم که شهدا براي ادامه حیات ما شهيد شدند و با پیمودن  راه اين شهيدان كه همان راه ولايت است اين انقلاب و نظام را از گزند دشمنان مصون داريم.
گفتنی است اولین یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان جغتای ۲۱ آبان ماه سال جاری در محل مسجد جامع این شهرستان برگزار مي‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا