اخبار

برگزاری نخستین جلسه ستاد هماهنگی روز بزرگداشت شهدا در خوزستان

به گزارش تا شهدا؛ نخستین جلسه ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت روز شهدا  همزمان با ۲۲ اسفند ماه به منظور تجلیل از مقام شهدا به ریاست مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خوزستان یکشنبه ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۴ در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ایثار اهواز تشکیل شد.
عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در این جلسه، گفت: حراست از دستاردهای خون شهدا وظیفه ای همگانی و فراگیر است و توسعه و استمرار این فرهنگ نیز یک ضرورت مهم و انکارناپذیر است.
مدیر کل بنیاد خوزستان افزود: حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری در همه زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی تأثیر گذار بوده و ماحصل آن نیز حفظ انقلاب است.
فرجیان در ادامه با بیان اینکه ۲۲ اسفند سالروز تشکیل بنیاد در سال ۱۳۸۳ توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان «روز بزرگداشت شهدا» نامگذاری شده است، گفت: بزرگداشت این روز موجب جلب توجه افکار عمومی نسبت به جایگاه شهید و شهادت و نهادینه شدن آن در جامعه خواهد شد.
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خوزستان همچنین ضمن اشاره به دستورالعمل ها و برنامه های تدوین شده برای این روز گفت: امید است با برنامه ریزی لازم برنامه هایی با کیفیت بهتر و مؤثر تر از هر سال ارائه شود.
در این نشست مقرر شد برنامه های پیشنهادی اعضای ستاد در خصوص ایام الله دهه فجر و همچنین روز بزرگداشت شهدا تهیه و در جلسه بعد ارائه و بررسی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا