اخبار

برگزاری نخستین جشنواره پیامکی با موضوع شهید و شهادت در اصفهان

به گزارش تا شهدا؛ سیدعلی قریشی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ضمن تبریک روز شهید، گفت: با توجه به گذر انقلاب اسلامی ایران از سی و هفتمین سال پیروزی و با توجه به تمامی طوفان ها و بحران هایی که انقلاب در این سال ها با موفقیت پشت سرگذاشته است، باید گفت: ایثار، گذشت، صبر و مقاومت ملت متدین سبب شده است که ایران در منطقه، کشور امنی باشد و همه اینها را مرهون ایثارگری و فداکاری شهدا و خاندان معظم آنان هستیم.
وی با اشاره به ویژه برنامه های بنیاد برای بزرگداشت روز ۲۲ اسفند که روز گرامیداشت شهدا نام گرفته است، افزود: برای گرامیداشت این روز برنامه های متعددی خواهیم داشت که می توان به برگزاری نخستین جشنواره پیامکی با موضوع شهید و شهادت در قالب قطعه ادبی برای فرهنگ سازی در بین جوانان و آشنایی عموم مردم با ۲۲ اسفند و روز بزرگداشت شهدا و فلسفه تأسیس بنیاد اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند با ارسال قطعه ادبی با حداکثر ۲۲کلمه از طریق سامانه پیامکی شماره ۳۰۰۰۶۹۷۲۷۳ در این جشنواره شرکت کنند.
گفتنی است، برنامه های متعددی برای گرامیداشت این روز از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار خواهد شد که متعاقباً اعلام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا