اخبار

برگزاری مراسم یادواره شهدا در شهرستان میرجاوه

تا شهدا: مراسم یادواره شهدا با محوریت شهید بسیجی "باب الدین ریگی پناه" به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج و با حضور مسئولین و بسیجیان در شهرستان میرجاوه برگزارشد.
جانشین سپاه شهرستانی میرجاوه در این مراسم، ضمن تبریک هفته بسیج اظهارداشت: عزیزانی که در طول ۸سال دفاع مقدس و پس از آن در مبارزه با سوداگران مرگ جان فشانی کردند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند، همیشه در قلوب مردم خواهند ماند و این شهدای بزرگوار افتخار کشور ما هستند.
سرهنگ پاسدارحسین صیادی افزود: اگرخدمات گذشته این شهیدان را بررسی کنیم، اوج سختی ها و رشادت های این شهیدان بزرگوار را درک خواهیم کرد، ما باید راه شهدا را ادامه دهیم و بر وصیت نامه آنها جامه عمل بپوشانیم.
وی خاطرنشان کرد: شهدا ناظر براعمال ما هستند، مراقب باشیم تا خون پاک این شهیدان را پایمال نکنیم، امیدواریم رهروان خوبی برای شهدا باشیم، زیرا تنها در این صورت است که می‌توانیم بخش کوچکی از ایثار آنان را پاسخ داده باشیم و در قیامت شرمسار آنان نباشیم.
وی تاکید کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم، بیش از  217 هزارو ۴۸۹ نفر در دوران ۸سال دفاع مقدس به شهادت رسیدند، ما باید پاسدار خون این شهیدان باشیم.
سرهنگ صیادی عنوان کرد: ما شهدایی از این منطقه در سایر شهرستان ها و حتی به عنوان سرکنسول در افغانستان داریم، شهدایی که از آزمایشات الهی سربلند بیرون  آمدند و به مقام پرفیض شهادت نائل شدند.
در پایان این مراسم از خانواده های شهدای شهرستان میرجاوه تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا