برگزاری اولین یادواره شهدای زن دانشجوی استان لرستان

تا شهدا – نادر قربانی در اولین یادواره شهدای زن دانشجوی استان که به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار شد، افزود: شعار سال تکلیف ماست که از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام شده است.

وی اظهار کرد: امام(ره)، انقلاب اسلامی را با شعار انقلابی بودن شروع و به پیروزی رساند. ما وارث خون شهدا هستیم و از این فرهنگ باید دفاع کنیم خون شهدای ما تا ابد جاودان خواهد ماند.

قربانی با اشاره به گروه داعش نیز گفت: این افراد زاییده تفکر بعثی هستند که به حول و قوه الهی محکوم به شکست هستند اگر به آن بصیرتی که مقام معظم رهبری فرمودند ثابت قدم باشیم.

وی مسیر حرکت شهدا را در راه ولایت دانست و گفت: مسیر و راهی بجز ولایت نیست و ولایت همان چیزی بود که امام حسین(ع) آن را اثبات و جان خود را در آن راه فدا کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه شهدا سجایای اخلاقی را حفظ کردند، اضافه کرد: شهدا با وجود خود، اسلام و انقلاب را یاری کردند و از بهترین سرمایه های خود گذشتند تا آینده را برای ما بسازند.

وی افزود: شهدا ثمره بسیج و تفکر بسیجی هستند که بدون هیچ ادعایی در جنگ حضور یافتند و جان خود را در دفاع از اسلام و انقلاب فدا کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا