برگزاري یادواره شهدا ی روستای حبیب آباد پیشوا با حضور فرماندار

تا شهدا – یادواره شهدا ی روستای حبیب آباد از روستاهای بخش مرکزی پیشوا با حضور فرماندار ،بخشدار مرکزی،مدیر روابط عمومی ،نیروهای نظامی و انتظامی و مردم روستای حبیب آباد در مسجد صاحب الزمان برگزار شد.

این یادواره با همکاری شورا ، دهیاری و بسیج محل با سخنرانی سردار حاج مهدی صباغی فرمانده دانشگاه امام حسین (ع)و با نوای گرم مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج سید جواد قالیشورانی در مسجد صاحب الزمان حبیب آباد برگزار شد .

ملكوتي خواه در اين مراسم بیان داشت: سعی براین باشد که المانی از شهدا در روستاها و اطراف مساجد نصب شود تا یاد و خاطرات شهدا بر دیگران نمایان شود چرا که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

وی افزود: خروجی برگزاری این یادواره ها تجلیل از شهدا و مقام شهادت می باشد و این خروجی بسیار خوب و ماندگار است .

 ملکوتی خواه گفت:یکی از برنامه های مساجد اجرای برنامه های فرهنگی تحت عنوان برنامه های خود محور است و از جمله این برنامه ها یادواره شهدا است و این باعث می شود که یاد وخاطرات هشت سال دفاع مقدس دوباره تداعی شود .

 فرماندار افزود : یادواره شهدا هر ساله به عنوان یکی از بهترین کارهای فرهنگی سطح شهرستان محسوب می شود که امسال نیز این یادواره باهمت ستاد یادواره شهدای این مسجد ،شورا و دهیاری،سپاه و همچنین مسئولین فرهنگی به زیبایی تمام در حال اجرا است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا