برگزاري يادواره شهداء دميدن روح ايمان در کالبد نسل جوان است

تا شهدا – سرهنگ ” احمد صادقي” تاکيد کرد: هرچه تلاش کنيم تا نسل جوان را با فلسفه شهادت، ايثار و فداکاري آشنا کنيم جا دارد و ما مي توانيم با توکل بر خداي متعال و با ياد شهداء و توسل به آن ها و توکل بر خداوند متعال،جوان امروز را با فرهنگ شهادت و ايثارگري، از خودگذشتگي و فداکاري آشنا کرده و او را از مشکلات امروز بشري از جمله ، شبکه هاي اجتماعي، ماهواره ها و … نجات دهيم.
وي تصريح کرد: نبايد اجازه دهيم شهداء فراموش شوند، خون شهدا است که باعث فروزان تر شدن چراغ اسلام و انقلاب مي شود، شهدا ولي نعمتان ما هستند و بايد ايثارگري و فداکاري و عمق نيت پاکشان به نسل جوان منتقل شود.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان در توصيف شهيد ايماني يادآور شد: اين شهيد گرانقدر با ايثارگري تمام پس از پايان ساعت کاري خود و به هنگام رفتن به منزل، با مراجعه خانواده اي پريشان حال به کلانتري مواجه مي شود که از پليس استمداد مي طلبيدند.
وي افزود: شهيد ايماني فورا” عازم ماموريت شد و با سپر کردن سينه خود در مقابل فرد شرور و آدم ربا اجازه نداد تا ناموس مردم را با زور اسلحه بربايند و در راه دفاع از ارز، آبرو و ناموس مردم به شهادت رسيد.
سرهنگ صادقي با اشاره به اينکه در هيچ کجاي دنيا همچنين فرهنگي حاکم نيست خاطر نشان کرد:فرهنگ ايثار و شهادت بخشي از واقعيات جامعه ما است و بايد آن حفظ ،تقويت و ترويج کرده و به نسل هاي آينده منتقل کنيم.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان قم در پايان ابراز اميدواري کرد: به خواست خداوند و استمداد از روح شهدا، يادواره شهيد سروان غضنفر ايماني در روز ۲۳ بهمن و حضور گسترده امت شهيد پرور و همرزمان اين شهيد والا مقام،برگزار و فداکاري هاي پليس را بيش از پيش به مردم بشناسانيم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا