اخبار

برگزاري آیین میهمانی لاله‌ها در اصفهان

به گزارش تا شهدا؛ سیدعلی قریشی ضمن اعلام اين خبر اظهار كرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با توجه به ماموریت و محورهای فعالیت خود با آغاز دهه مبارک فجر از ۱۲ بهمن ماه تا ۲۲ اسفندماه( روزشهید) به مدت ۴۰ روز برنامه هایی را پیش بینی نموده است.
وي خاطرنشان كرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی، طی حیات ۳۷ ساله خود احیای شان و منزلت معنوی خود را مرهون ایثارگران و خون مطهر شهدا می داند و  به حمد للله  مردم متدین کشورمان در حالی به استقبال ایام دهه مبارک فجر می روند که بسیاری از کشورها ی اروپایی و آمریکایی به ایران اسلامی و مدیریت رهبری سر تعظیم فرود آورده اند .
معاون فرهنگی و امور اجتماعي اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بیان ویژه برنامه های این دهه پرداخت و تاکید کرد: در روز ۱۵ بهمن ماه که یکی از روزهای شاخص دهه فجر برای بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود، سه برنامه متنوع و گسترده مسابقات قرآن کریم، طرح سپاس و میهمانی لاله ها را خواهیم داشت.
وی افزود: در صبح این روز در کل شهرستانهای استان اصفهان بیست وهشتمین دوره مرحله شهرستانی مسابقات قرآنی را به صورت کتبی و شفاهی در رشته های حفظ،قرائت،مفاهیم وتفسیرقرآن ویژه خانواده شاهد وایثارگر برگزارخواهیم کرد.
قریشی ادامه داد: این مسابقات که مراحل استانی و کشوری نیز دارد در شهر اصفهان در سالن های دو منطقه بنیادشهید و امور ایثارگران برگزارخواهد شد. خوشبختانه استان اصفهان در طی پنج سال گذشته رتبه های برتر این مسابقات را کسب نموده است.
وی خاطرنشان کرد: پس از این برنامه طرح سپاس و تشکر و قدردانی از جانبازان مستقر در مراکز توانبخشی و فرهنگی را در استان اصفهان داریم که  مردم و خانواده های ایثارگران می توانند از چهار مرکز(شهید مطهری در اصفهان، امام حسین (ع) در خمینی شهر، شهید رجایی در نجف آباد، خاتم الانبیا در کاشان) بازدید نمایند.
وی تصریح کرد: برنامه های دیدار با جانبازان معزز و همچنین دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران در طول سال نیز انجام می گیرد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعي اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان گفت: بزرگترین برنامه ای که در بعدازظهر روز پنج شنبه ۱۵ بهمن ماه خواهیم داشت آیین میهمانی لاله ها و عطرافشانی قبورمطهر شهدا است که این برنامه در بیش از ۹۷۰ گلزارشهدا در استان اصفهان برگزارخواهدشد.
وی افزود: برنامه های ویژه ای که در میهمانی لاله ها پیش بینی شده است قرائت پیام مقام معظم رهبری، اجرای سرود یادگاران ایثارگران توسط گروه طاها، سخنرانی ، اهدای گل به قبورشهدا توسط مردم و مسئولان، اجرای تئاتردفاع مقدس، مارش نظامی ادای احترام به شهدا و برنامه های متنوع دیگر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا