برادر شهید فهمیده در مدرسه خارگ

به گزارش تا شهدا؛ مجید فهمیده برادر شهیدان داوود وحسین فهمیده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در مدارس حضور و به سخنرانی پرداخت .

مجید فهمیده ضمن روایت خاطراتی از شهید ارزنده شهید فهمیده بیان داشت  : دانش آموزان عزیز با رعایت کردن یک سری نکات ساده امام مهم در زندگی از قبیل خواندن نماز اول وقت ، نیکی به پدر ومادر ،احترم به خانواده و داشتن غیرت آگاهانه به ناموس و وطن میتوانند هر کدام یک حسین فهمیده دیگرباشند.
وی در ادامه اظهار داشت: حسین فهمیده شناسنامه یه ملت است که با شناخت عقیده و طرز فکرش می توان جوانان و دانش آموزان را به سمت راه شهدا سوق داد .
مجید فهمیده ضمن اشاره به خصوصیات اخلاقی و رفتاری شهید فهمیده گفت :شهید فهمیده تابع محض ولایت فقیه زمان خود  و گوش به فرمان امام خمینی (ره ) بود و همین لبیک به ندای رهبربود که در پایان شربت شهادت نوشید و امام خمینی در وصفش فرمود : رهبر ما همان طفل سیزده ساله است که با قلب کوچک خود ،نارنجک به کمر خود بست و زیر تانک دشمن رفت و آن رامنهدم کرد …
وی درپایان از دانش آموزان خواست گوش به فرمان ولایت فقیه ورهبر فرزانه جمهوری اسلامی باشند تا دشمنان نتوانند به مملکت آسیبی برسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا