بدرقه پیکر شهید تازه تفحص شده از سوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند

به گزارش تا شهدا؛ شهید نادعلی پور در تاریخ ۱۳۴۵/۱/۳ در روستای ارجمندیه زرند به دنیا آمده دوران تحصیل خود را در همین روستا سپری کرده و در سن ۱۵ سالگی عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و کمی بعد در منطقه فکه شربت شهادت نوشید. پیکر پاکش در آن زمین جا ماند تا اینکه به‌تازگی پس از بیست و سه سال به زادگاهش بازگشت.
رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در حاشیه این مراسم به آنا گفت: شهادت از برترین واژه‌های فرهنگ اسلامی و از مقدس‌ترین مفاهیم معارف الهی است. شهادت اوج کمال انسان است، آنگاه که انسان تمام هستی خود را یکجا نثار معبود می‌کند و قطره وجودش به دریای بیکران هستی مطلق می‌پیوندد.
حجت‌الاسلام امیری مقدم با قدردانی از بسیج دانشجویی دانشگاه و دانشجویان بسیجی به واسطه برنامه‌ریزی حضور این شهید در دانشگاه افزود: عوامل تهدیدکننده‌ای از بیرون، موجب شده است تا نسل جوان و آینده‌ساز این آب و خاک، به صورت اصولی و عمیق، با این فرهنگ مقدس ارتباط و تعامل سازنده برقرار نکند و با دوری از آن، به فرهنگ‌های مخرب روی آورد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی واحد زرند یکی از مهمترین وظایف ما و برنامه‌ریزان فرهنگی مراکز آموزشی را شناسایی عوامل آسیب‌زای درونی و برنامه ریزی در راستای رفع آن برشمرد .
وی حضور پیکر پاک شهید نادعلی پور را برکتی برای این واحد دانشگاهی عنوان کرد و گفت: این حضور تاثیری جاودانه در رشد فرهنگی و شعور اجتماعی جوانان دانشجوی این دانشگاه خواهد داشت که آثار و برکات آن سالیان سال در روح و جان این عزیزان نقش خواهد بست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا