اخبار

با گرامیداشت نام شهید در راه آنها گام برداریم

به گزارش تا شهدا؛ مسعود بصیری امشب در همایش بزرگداشت شهدای رسانه که در زائرسرای محمد رسول‌الله (ص) برگزار شد، اظهار کرد: شهید و شهادت موضوعی بزرگ است که نمی‌توان در ارتباط با آن صحبت کرد، در واقع شهدا جان خود را با خداوند معامله می‌کنند و با افرادی که با مرگ طبیعی می‌میرند، بسیار متفاوت هستند.
وی افزود: کسانی که با شهادت مأنوس نیستند بر این باور هستند که شهدا دل‌بستگی به عزیزان خود نداشته و امروز نیز خانواده‌های آنها دل‌بستگی به آنها ندارند و برخی شهدا را مانند همان مبارزان هالیوودی می‌دانند و فکر می‌کنند خانواده‌ای ندارند که کسی دل‌تنگ آنها شود.
بصیری بیان کرد: شهید از همه وابستگی‌ها دل می‌کند و جانش را با خداوند معامله می‌کند و باید با گرامیداشت نام شهید در راه شهدا گام برداریم و در مسیر آنها استوار بمانیم.
رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: نباید مردم از خانواده‌های شهدا دور باشند و خانواده‌های شهدا نیز باید یاد و ارزش‌های شهدای خود را به مردم معرفی کنند.
بصیری در پایان یادآور شد: امروز یاد شهید محمدعلی روحانی‌فر را گرامی می‌داریم که وی برای انقلاب اسلامی زحمات فراوانی کشید و کار خود را برای خدا انجام می‌داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا