با رعایت حجابت قلب رزمنده ها را شاد کن!

تا شهدا؛ انشاءالله روزی پدر و مادرهای شهدا به مناطقی که آزاد کرده ایم بیایند، تا بدانند فرزندان شان بی دلیل شهید نشده اند. ما هم به کمک معنوی شما احتیاج داریم و هم به کمک مادی شما. در مورد جنگ به دولت خیلی فشار می آید. بودجه جنگ کمرشکن است. کمک های شما اگر خیلی هم کم باشد غرور آفرین است. نامه یک بچه دبستانی که حق و باطل می نویسد و یک بیسکویت می فرستد و می گوید: برادر این بسکوییت را بخور و پیروز شو! و برای ما دعا می کند خیلی مهم و ارزشمند است. تازه عروسی که گردنبند طلایش را می دهد، چقدر برای ما شوق آور و روحیه بخش است. 

پیرزنی ده کیسه کوچک نخود برشته، گندم بوداده می فرستند و نامه ای که من در آستانه مرگ هستم، این تنها کاری بود که از دستم بر می آمد را می نویسد.

سفارشی دارم بسیار مهم برای خانم ها، من توی جبهه می جنگم، از جانم می گذرم به خاطر حفظ آب و خاک و ناموسم، پس خواهرم تو هم خون مرا، رزم مرا پاس بدار و حجابت را رعایت کن، در مقبل فداکاری ما، این کمترین کاری است که می توانی انجام دهی تا قلب رزمنده ها را شاد کنی.
چریک ص ۹۵

در خانه های خود بمانید و همچون زنان جاهلیت نخستین، در میان جمعیت ظاهر نشوید و اندام و وسایل زینت خود را در معرض تماشای دیگران قرار ندهید.
قرآن کریم/سوره احزاب/آیه ۳۳

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا