با ایمان قوی و پشتوانه خون شهدا وارد دانشگاه شوید

تا شهدا:  همسر شهید عبدالحسین برونسی در دیدار رتبه های برتر کنکور شهر مشهد از خانواده این شهید بزرگوار با آرزوی عاقبت به خیری برای این نخبگان گفت: اولین کاری که شما در ابتدای ورود به دانشگاه باید انجام دهید این است که محیط دانشگاه را بشناسید و از یاد خدا غافل نشوید.
همسر این شهید والامقام با بیان خاطره ای از تأثیرات معنوی خودسازی شهید برونسی در زندگی خانوادگی گفت: آثار خودسازی معنوی همسرم در زندگی و روابط خانوادگی همیشه مشهود بود.
وی به نخبگان حاضر در این مراسم گفت: با ایمان قوی و پشتوانه خون شهدا وارد محیط دانشگاه شوید و باتمسک به سیره شهدا از دسیسه های دشمنان اجتناب کنید.
همسر شهید برونسی به دانش آموزان توصیه کرد در کنار توجه به تحصیل از مباحث معنوی غافل نشوند و تأکید کرد: عده ای از جوانان فقط به تحصیل علم توجه می کنند و عده ای از آن غفلت کرده و به دنبال مسائل معنوی می روند، اما بهترین راه توجه به تحصیل علم و مسائل معنوی به صورت همزمان است.
وی با تأکید بر این که پیروی از راه شهدا موفقیت را به همراه خواهد داشت، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری بیان کردند شما سربازان جنگ نرم هستید و باید از رهنمودهای رهبری در این جنگ پیروی کنید.
وصیت شهدا و رهنمودهای رهبری چراغ راه جوانان است
در ادامه فاطمه برونسی، فرزند این شهید سال های دفاع مقدس خطاب به دانش آموزان حاضر در این دیدار گفت: حیای خود را در هر شرایطی که قرار گرفتید حفظ کنید و دوستان خود را به آن دعوت کنید.
وی با بیان اینکه جریانی در فضای دانشگاهی شکل گرفته است که تأکید بر عدم توانایی جوانان ما در دست یابی به قله های موفقیت می کند، افزود: رهنمودهای رهبر انقلاب و وصیت نامه شهدا را به عنوان چراغ راه خود در این مسیر قرار دهید.
فرزند این شهید بزرگوار تأکید کرد: نگاه ها به طرف شما جوانان مومن و متدین است، شما به عنوان الگو و نماد خانواده های مومن و متدین وارد محیط دانشگاه می شوید و در حفظ این جایگاه از حضرت زهرا(س) کمک بخواهید.
همچنین دانش آموزان با ادای احترام به محضر خانواده شهید برونسی و تقدیم لوح تقدیر، خود را متعهد به  پیروی از آرمان های بلند شهدا اعلام کردند.
* دانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا