اخبار

بایستی از راه امام و شهدا صیانت شود

به گزارش تا شهدا؛ فریدون همتی، استاندار قزوین با اشاره به آغاز سالروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امروز روز خجسته‌ و نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران است زیرا انقلاب با ورود ‌امام‌خمینی‌(س) به میهن اسلامی رسما آغاز شده و در ۲۲ بهمن استقرار یافته است.
وی افزود: برای اینکه بتوانیم در مسیر درست اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کنیم، باید به ریسمان واقعی انقلاب که تبعیت از ولایت‌فقیه است، چنگ بزنیم تا در شرایط غبارآلود، از این مسیر منحرف نشویم.
همتی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از نقطه آغاز تاکنون در مسیر تعالی خودش حرکت کرده است، گفت: ملت ما برای این انقلاب شهید داده، بازهم برای حفظ آن شهید می‌دهد و در برابر خواسته‌های نا به حق دشمنان خواهد ایستاد.
وی افزود: انقلاب اسلامی با وجود دشمنان گوناگون در راس آنها آمریکا جنایتکار، با نشاط، شادابی و سربلندی راهش را ادامه می‌دهد و با پیامش که امروز مردم دنیا را به حرکت در آورده، موجب بیداری اسلامی در کشورهای مختلف شده است.
استاندار قزوین گفت: مسوولین و مردم ایران بایستی از راه امام و شهدا صیانت کرده و از ولایت‌فقیه تبعیت کنند تا انقلاب اسلامی تداوم یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا