اخبار

بازدید رایگان از موزه شهدای زنجان همزمان با ۱۳ بهمن

به گزارش تا شهدا؛ علی کاظمی اظهار داشت: همواره انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگ‏ترین افتخارات ملت و کشور به شمار می‏‌رود که بهای بسیار سنگینی چون خون شهدا برای به دست آوردن این پیروزی پرداخت شده است.
 
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران از جان خود برای حفظ و دفاع از این انقلاب بزرگ گذاشته‌‏اند، تصریح کرد: امروز باید در راه شهدا گام برداشته و همواره آرمان‎های آنها را درباره انقلاب اسلامی به یاد داشته باشیم و متناسب با آنها عمل کنیم.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تاکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به عنوان یک نهاد برنامه‎های مختلف و متنوعی را برای ایام دهه مبارک پیش‎بینی کرده است که تعدادی از آنها نیز در نخستین روز دهه فجر اجرا شده است. 
 
کاظمی با بیان اینکه بازدید از موزه شهدای زنجان به مناسبت فرا رسیدن ایام‏‌الله دهه مبارک فجر همزمان با ۱۳ بهمن‌ماه رایگان اعلام شده است، اضافه کرد: بازدید از این موزه از ۱۵ تا ۱۸ عصر برای عموم آزاد است.
 
وی با اشاره به اجرای طرح ویژه سپاس همزمان با دهه فجر در استان زنجان، خاطرنشان کرد: این طرح همه روزه طی ایام‌‏الله دهه فجر اجرا خواهد شد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه طرح سپاس برنامه‏‌ای است که طی آن مسئولان استان با خانواده‎های شهدا، جانبازان و … در طول دهه مبارک فجر دیدار می‎کنند، ادامه داد: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در استان اجرای طرح سپاس نیز آغاز شده است.
 
کاظمی به طراحی، تعویض و نصب تصاویر شهدا بر روی پانل‎ها و تابلوهای سطح شهرهای استان زنجان اشاره کرد و گفت: این برنامه نیز در ۱۳ بهمن‌ماه اجرایی می‏‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا