اخبار

ایمان شهدا آنها را به درجه رفیع شهادت رساند

به گزارش تا شهدا؛ دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر در قالب طرح سپاس یکی از برنامه‌هایی است که همه ساله با حضور مسئولان دستگاه‌های استان زنجان در طول سال و به خصوص ایام ارزشمندی چون دهه مباکر فجر اجرا می‌شود.
شامگاه دیروز نیز یکی از این دیدارها با خانواده یکی از جانبازان۷۰ درصد انقلاب علی کرمی، آزاده و جانباز ۵۰ درصد فخرالدین نصیری و همچنین خانواده شهید والامقام علیرضا مولایی با حضور آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، جمشید انصاری استاندار، مصطفی حمیدی مشاور امور ایثارگران در استانداری و علی‌اکبری مدیرکل بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری حضور داشتند.
در حاشیه این دیدار کاظمی با بیان اینکه کارهای ارزشمند در دید کسی پنهان نمی‌ماند، گفت: روزهایی که در آن هستیم موجب شادکامی همگان می‌شود؛ روزهایی که سال‌ها قبل افرادی با ایمان و محکم پا به عرصه نهادند تا انقلاب پابرجا بماند.
وی با اشاره به اینکه ایمان شهدا آنها را به درجه رفیع شهادت رساند، افزود: شهدا افرادی باهوش و خداجو بودند به همین دلیل بهترین انتخاب را در زندگی خود برگزیدند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان ادامه داد: امروز نیز نوبت ما است که با انتخاب ارزشمندترین افراد و انتخاب سیره و روش زندگی ائمه(ع)، امام و شهدا زندگی ارزشمندی را برای خود در آینده بوجود آوریم.
شهید علیرضا مولایی فرمانده گردان امام حسین(ع) لشکر ۳۱ عاشورا در سال ۱۳۴۴ متولد و در تاریخ ۴/۹/۶۵ در محل دزفول به شهادت رسید.
جانباز ۷۰ درصد علی کرمی نیز در سال ۱۳۳۷ متولد و در تاریخ ۹/۱۰/۵۷ و همچنین آزاده و جانباز ۵۰ درصد فخرالدین نصیری در سال ۱۳۳۵ متولد و در تاریخ ۱۳/۱۱/۵۹ به درجه جانبازی نائل آمدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا